”G-LAB – Involve youth in communitarian laboratories ” isimli KA2 Gençlik Eğitimi projemizin uluslararası toplantısı 15-16-17 Kasım 2022 tarihlerinde Fransa’nın başkenti Paris’te gerçekleştirildi

Avrupa Birliği Erasmus+ Programı kapsamında gerçekleştirilen, proje ortağı olduğumuz ” G-LAB – Involve youth in communitarian laboratories ” isimli KA2 Gençlik Eğitimi Projesi kapsamında Fransa’nın başkenti Paris’te gerçekleştirilen training event’e katıldık.

15, 16 ve 17 Kasım tarihlerinde Paris’te ortak ülkelerden Avrupalı ​​gençleri Avrupa mirasının değişimi ve geliştirilmesi sürecine dahil eden bir hareketlilik faaliyetini destekledi. Amaç, gençlere becerilerinin sivil katılımla nasıl bağlantılı olduğunu keşfetme ve sanal topluluklara ve sosyal ağlara katılma deneyimlerini paylaşma fırsatı sağlamaktı.

Bu günlerde gençler ve gençlerle çalışan kuruluşlardan profesyoneller, sivil katılımla ilgili konuları tartıştılar ve proje kapsamında geliştirilen çevrimiçi sivil katılımda bir metodoloji ve seferberlik araçlarını test ettiler.

Proje Numarası: 2020-1-UK01-KA227-YOU-094689

Scroll to Top